| ionela92 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru cei de pe acest site este vreo persoana care a incercat acea dieta de slabire numita "DIETA BALERINA"? Daca da va rog sa imi spuneti daca a dat vreun rezultat pentru ca vreau si eu sa o incerc dar nu stiu daca da rezultate si cat de eficienta este astept raspunsurile voastre va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anddreee a răspuns:

De ce sa incerci asa ceva? E infometare. Nu e o cale buna prin care sa slabesti. Sunt sigura ca ai auzit de multe ori spunandu`se " Asa cum dai jos, la fel de repede ai sa si pui, chiar dublu". Nu sunt deloc de acord cu dietele. Daca vrei sa slabesti mananci cum trebuie si faci sport. Dieta e pe o perioada scurta de timp, iar cand ai terminat cu ea si revii la obiceiurile de inainte va fi dezastru, in schimb daca incepi sa mananci cum trebuie, echilibrat si iti formezi asa un mod de viata ai mult mai mult de castigat.