| AndradaMrrr a întrebat:

Heii happy

Am un CD cu Sims 2 si as vrea sa stiu cum il instalez in pc happy

spuneti-mi toti pasii pe care trebuie sa-i urmez va rog :d

1 răspuns:
| SnakeEys a răspuns:

Uite nu e prea greu doar bagi cd-ul si dai next next next pana o sa iti ceara unde sa-l instalezi ( o sa fie pus pe C) tu il pui unde vrei si dupa dai next si ok sau finish cand iti apare. scuze pentru ca nu am fost destul de explicit dar daca vrei sa vezi un tutorial intra pe youtube si cauta acolo ceva in genul "how can i install sims2 on pc". Funda?