| Annapro a întrebat:

Puteti sa imi spuneti va rog pasii pe care trebuie sa ii urmez atunci cand instalez programul acela ProVegas? Multumesc anticipat! Fundaa :*

1 răspuns:
| Cidul a răspuns:

Nu am acest program,am avut SonyVegas intr-o peioada, dar in general pasii de a instala un program sunt cam aceeasi. Trebuie sa fii de acord cu ce iti spun ei referitor la licenta in primele pagini si apoi dai next, dar citind cu mare atentie ce scrie in fiecare fereastra.