| Sandra2571 a întrebat:

Heii! As avea nevoie de o compunere narativa scurta.

Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| DibilasHkaTa a răspuns:

Rima mea teza la romana, a fost si prima mea teza. Iainte au fost milioane de clipe de emoti si de curiozitate.Ma intrebam mereu cum va fi si iata ca am aflat.
Era o zi friguroasa de decembrie. Fiecare statea cuminte in banca sa cu caietul deschis. Uimitor :se auzea chiar si musca.straight face. Nimeni nu indraznea sa sctrice acest moment.
dEODATA s-a auzit un sunet big grinoamna a intrat in clasa. Aveam atatea emoti, nici macar nu pot sa scriu in cuvinte. Pe coala cea alba erau asternute atatea litere in sir, cand una langa alta, cand despartite prin virgule...
Totul a trecut, am inceput sa rezolv exercitiile si am realizat ca toate acele momente de siguranta nu aveau ce cauta atunci. Am prins incredere si nu m-am descurajat,
Prima mea teza a fost ca si prima mea litera scrisa, ca primul cantecel invatat; a fost ceva ce nu mai pot face. winking
Poti sa mai scrii tu sau sa schimbi unele chestiihee hee
funda?

| Sandra2571 explică (pentru DibilasHkaTa):

Ti-am dat funda pentru ca e frumoasa, si o sa corectez cuvintele scrise gresit, probabil din graba. Daca tu ai facut, e foarte foarte frumoasa happy :*

| DibilasHkaTa a răspuns (pentru Sandra2571):

Multumesc :* ..deci ma grabiam `si de aceea e cu greseli.))