| Andreia98 a întrebat:

Heii.as vrea sa intreb..de cand bravo si bravo girl dau si carti? imi puteti da o lista cu cartile sau cu seriiele de pana acum? multumesc. dar seria,, sange albastru"? a fost deja?

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

Revistele dau carti din 24 mai anul trecut.
Lista cartilor:
1. Jurnalele lui Stefan - vol 1
2. Jurnalele lui Stefan - vol 2
3. Jurnalele lui Stefan - vol 3
4.Invocarea - Kelly Armstrong
5.Revelatia - Kelly Armstrong
6.Rafuiala - Kelly Armstrong
7. Vampirii Sudului - Charlaine Harris(10 volume)
8.Mai las-o moale cu fantomele - Megan Crewe
9.Nu plange sub clar de luna - Heather Davis
10. Jurnalele Vampirilor - Trezirea
11. Jurnalele Vampirilor -Lupta
12. Jurnalele Vampirilor - Furia
13. Jurnalele Vampirilor - Reuniunea
14.Bloody Valentine - Melissa de la Cruz
15. Cercul Secret vol 1-Ritualul
16. Cercul Secret vol 2 - Captiva
17. Cercul Secret vol 3- Puterea
18.Clubul V - Kate Brian (apare maine)
19. Iubitul virtual - Kate Brian (24 aprilie)
Sper ca le-am scris pe toate.
In legatura cu seria Sange Albastru, ea nu a fost la Bravo. Dar a fost Bloody Valentine care este o poveste legata de Seria Sange Albastru. Cartea nu are multe pagini, este scurta si a aparut in premiera la Bravo.
http://cartepentrumine.blogspot.com/......-cruz.html

| Andreia98 explică (pentru Dany19):

Merci. tu le ai pe toate care le.ai enumerat?

| Dany19 a răspuns (pentru Andreia98):

Da, le am pe toate, in afara de Jurnalele lui Stefan.

18 răspunsuri:
| Andreia98 explică:

Heii.merci mult.am vrut sa vad cate am pierdut si au dat toate zece volume de la vampirii sudului? tu le ai pe toate cele care le.ai scris?

| Andreia98 explică:

Foarte tare.eu nu am fost inspirata sa imi cumpar de la inceput. mi se pare o...prostie.si acum caut ca disperata la acelasi pret cum se dadeau odata cu revistele. dar nu gasesc.si imi pare asa rau...

| Dany19 a răspuns (pentru Andreia98):

Intra pe libraria Elefant.ro. Acolo le gasesti si poti sa-ti faci comanda, doar ca ai nevoie de cont. Daca si prinzi reduceri poti sa le iei mai ieftin decat 10. 99 lei.
http://www.elefant.ro/carti

| Andreia98 explică (pentru Dany19):

Oh.merci.ai fb?

| Dany19 a răspuns (pentru Andreia98):

Din pacate n-am.

| Andreia98 explică (pentru Dany19):

Id de mess?:O3

| Dany19 a răspuns (pentru Andreia98):

Aia am.

| Andreia98 explică (pentru Dany19):

Mi. l dai?

| Dany19 a răspuns (pentru Andreia98):

Poti sa ti-l trimit prin mesaj? Te-am adaugat la prieteni si trebuie sa ma accepti ca sa pot sa-ti trimit mesajul.

| Andreia98 explică (pentru Dany19):

Ok

| Andreia98 explică (pentru Andreia98):

Ti.am dat eu add..nu stiu de unde sa dau sa. ti vad slicitarea.

| Andreia98 explică (pentru Andreia98):

Solicitarea"

| Andreia98 explică (pentru Andreia98):

Mai esti?

| Dany19 a răspuns (pentru Andreia98):

Scuze aseara a trebuit sa ies de pe calculator si am vazut mesajul abia astazi.

| Andreia98 explică (pentru Dany19):

Bine

| Andreia98 explică:

Oricum tu primesti fundita.nici nu asteptam sa-mi raspunda cineva la intrebarea asta.am mai postat odata.mi.ai zis chiar tot ce vroiam sa aflu...