| doarunbaiatcurios a întrebat:

Salut, eu avand parul cat de cat cret natural as vrea sa imi fac un permanent si as dori sa stiu daca stiti cat ar costa un permanent wavy sau in general perm cret si unde as putea gasi o frizerie de genul, cat dureaza toata procedura?(Nu am parul foarte lung, dar inainte sa imi fac, l-as lasa cam pana pe la urechi).

2 răspunsuri:
| Alexarosculesei123A a răspuns:

Poti incerca la acest barber shop https://bit.ly/3zPSZKt
Programarea se face online

| anamariabunci2004 a răspuns:

Mai bine incerci curly girl method decat sa iti faci permanent. O sa ti l arzi si dupa ce trece. "Permanentul" o sa arate ca o matura. Si a facut mama mea la un salon profesional