| Berni13 a întrebat:

Heii! As vrea si eu descrieri pentru niste poze puppy dog eyes >Ms:*big grin

Răspuns Câştigător
| alicutza113 a răspuns:

MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O periculos EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA

âteodată îmi place să cred că marea e doar a mea. Si de multe ori îmi doresc si eu să fiu ' m a r e a ' cuiva.

Sunt locuri in sufletul meu pe care am fost nevoita sa le-ncui...macar pentru un moment as vrea sa le pot arata oricui.

Ai pus prea mult suflet,nu-ti face corectie n-ai gresit cu nimic,ia-o ca pe o lectie.

S-a schimbat placa,s-a schimbat si fata,vad ca nu-ti convine ca acum se intoarce roata, dar de acum incolo asa va fi:Eu imi voi bate joc, si tu vei suferii!

E 5 dimineata dar vai ce-mi place viata P***a asta s-a jurat ca o sa-mi rupa ata
Cand e 5 dimineata nu face pe zdreanta ca la mine n-o sa ajungi decat sa-mi speli faiantza.

Ma suni si-mi spui ca ma iubesti Asa cum sunt. Sincera sa fiu si eu te-as mai iubi Din cand in cand... Nu pot sa te iert Nu pot sa te accept Nu te mai suport Nu vezi cum ma comport?

El ma viseaza noapte, eu visez pe-altcineva.

Ignora'l desi te atrage! Respinge'l desi e singuru'care te face sa simti iubirea! Iubeste'l desi nu e al tau!

Am pierdut vreme cu baieti Doar ca sa inteleg ce'nseamna sa te pierzi in ochii lui Am stiu sa sufar si'am continuat, Acum sunt sigura c'as fi putut si daca as fi castigat.

Fiecare om este un inger cu o singura aripa. Numai imbratisati putem zbura.

Undeva. Candva. Acolo. Eram impreuna!
Acolo. Undeva.
Unde. Obisnuiam sa stam.
Acolo... Undeva...
Unde... Nu conta nimic!
Acum. Acolo.
Sunt singura!
Acum. Acolo.
Esti singur!
De ce?!? Intrebare fara raspuns.
Si totusi.
Oare de vina e orgoiluil?!?
Nu stiu. Ma pierd in Amintiri!

Ma faci sa te mint,ma indepartezi, ma sufoci cand nu crezi. unde sunt si aberezi, nu ai inteles ca dragostea nu inseamna sa te vezi zi de zi, de parca ti-e frica ca o sa ma pierzi.

•×Eu` pot` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` Pentru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate!

●Mi-e greu să plec dar trebuie să o fac. Cred că e un lucru care ți-ar face pe plac.

4 răspunsuri:
| libertat a răspuns:

Analizînd această poza din
perspectiva optimistă a
psihologiei freudiene şi
reeşind din prisma teoriei
relativităţii a lui Einsten,
Epicur drept adept al
heidonismului antic ar fi spus
in greaca antică la vederea
acestei poze:" AR CALAL
IBNMARMARA AL SAHAD DIR
CRELEB IHN ELEL", ceea ce
tradus in română-
basarabeană ar fi
insemnat:"Da nu,,si fotka super! XD
STOP!
Pe aceasta fotografie sint
incalcate regulile siteului
Este prea frumoasa fata!
Sexy,gingasha,adorabila si provocatoare!
Baietii au inceput deja sa cada fara cunostinta din cauza
fotografiei!
Super
niciidee nu am nici cuvinte ca sa te descriu cum arati in aceasta poza esuper faina,esti draguta si atragatoare Cit de minunataesti! Ai niste ochisori, care te fac sa inundezi in aprofunzime inaceasta privire seducatoare, si uiti de tot.Esti o domnisoara foartedraguta, simpatica si dupa cite te cunosc chiar o persoanaexceptionala, intelegatoare,
prietenoasa si cu un suflet extrem de mare...te besQ mult poOop moasa me

| alicutza113 a răspuns:

Nu ai pentru cewinking