| JustOneSmile a întrebat:

Heii.As vrea si eu niste site`uri unde gasesc poze de profil.Pentru Facebook.Multumesc anticipat:*

3 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Facebook este un site de socializare, unde se presupune că uploadezi poze cu tine, nu cu alte persoane (mai ales la profil). Şi nu, nu simte nevoia să devină hi5.

| JustOneSmile explică (pentru Grimalkin):

Daca nu poti sa imi dai un raspuns legat de intrebare numai comenta. Oricum merci.Am destule poze cu mine pe facebook doar ca voiam sa pun si altele.Procedez cumva gresit?straight face

| Mangustă a răspuns:

DeschiziWebuPentruPozeleDeFacebook.ro