| Alrawan a întrebat:

Azi am facut o comanda pe ' www.lentilecolorate.com ' si spune ca : 'Produsele comandate vor ajunge la destinatie in urmatoarele zile. ' Cam aproximativ in cate zile vine comanda?;;)

Răspuns Câştigător
| Trolliţă a răspuns:

In max. 7 zile. Si eu am comandat de pe diferite site-uri si acestea ajung repede, max 10 zile, daca e. ^^ Daca nu iti vin nici dupa o saptamana-doua suni sau trimiti o plangere.
Si daca tot ti-ai comandat lentile da o fuga pana la oftalmolog sa vada si el daca sunt bune sau nu. E bine si pentru tine.

Enjoywinking