| LastNight1324235436 a întrebat:

Astazi mi-a venit comanda la Avon.In afara de produsele comandate de mine au mai venit 2 parfumuri.Sunt trecute pe factura.S-a facut o eroare sau acelea sunt cadou?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna.
Sunt cadou. Inseamna ca ai avut comanda peste 350 de lei, iar in comanda s-a inclus si un parfum barbatesc.
Stai linistita. Doar te-au rasplatit pentru munca depusa.
Succes pe viitor!

2 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Daca pe factura iti apar cu zero la pret, l sunt cadou, daca au insa un pret scris acolo ti le-au trimis in plus, din greseala.

| Woman2Womanro a răspuns:

Daca pretul lor e zero, atunci sunt cadou. IN cazul in care ai primit toate produsele si acelea 2 sunt in plus, insa nu cresc valoarea facturii, posibil sa fie cadouri, diferite promotii la cumparaturi in anumite valori.