| AleWhatever a întrebat:

Heii baieti! Voua va plac fetele mai serioase,care nu se prostesc,etc sau cele putin mai nebune, mai "wild"? >:"

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmmmmm cu aia serioasa ar fi prea banal, cu aia prea 'wild' ar fi prea multa adrenalina, mai bine accept una care e serioasa, decat sa ma supar eu pe ea, mai bine ea pe mine big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Codre a răspuns:

Ne plac fetele mixte, adica care sunt wild in anuminte momente si cuminti in alte momentebig grin!laughing