| Andishor a întrebat:

Baieti, voua va plac fetele timide sau fetele indraznete?

Răspuns Câştigător
| rap4us a răspuns:

Timide, pentru ca cele indraznete sun in general si fitoase, vor multe de la baiatul care le iubesc, cele indraznete sunt fufe si asa mai departe. Asa ca iti recomand fetele timide.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nici nu am treaba cu ele mai ales fiind panarame sa se duca cu altii care vor sex si sunt in stare sa le dea bani pe curul lor. Numai sa prind una si o fac bucati ca bustenii taiati la comanda.

| Hombre a răspuns:

Daaaa, cel mai mult ne place fetele indrasnete de pe varianta ca le cade chiloti repede jos.

Răspuns utilizator avertizat
| Aditzu a răspuns:

Both & between laughing sometimes 80% devil - 20% angel and otherwise
sa traduc?happy

| CatalinGM a răspuns:

Mie imi plac fetele care sunt nici chiar indraznete nici sa stea retrase...Asa pot sa vorbesti cu ea orice, fiind receptiva si intelegatoare...Si in schimb nici ea nu va ascunde nimic de tine. Funda plzbig grin

| CatalinGM a răspuns:

Nici timide nici prea indraznete...asa e perfect... Funda?

| oliviutza a răspuns:

Eu sunt fata si stiu sigur cum trebuie sa fie o fata indrazneata, deoarece daca este timida va ajunge sa fie si cu sotul si cu copilul ei asa!happy