| gabriela1hdbl a întrebat:

Heii...buna! deci,, eu sunt cu un baiat de 1 saptamana, el este cam rusinos cand vine vorba de iubere...cum sa fac sa nu mai ascunda sentimentele fata de mine?

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Simplu.

Dă-i ocazia să fie el însuşi şi aşa va scăpa de această timiditate.
Lasă timpul să treacă puţin şi petreceţi-vă mai mult timp împreună rezultatele se vor vedea în câteva săptămâni.

O zi perfectă îţi doresc.

| suMRed34 a răspuns:

Da-i putin timp si arata-i tu ce sentimente ai fata de el si cu siguranta si el va incepe sa isi exprime sentimentele fata de tine. Am trecut si eu prin asta, trebuie doar sa capete incredere in el.Multa bafta!

| Andy19991503 a răspuns:

Pur si simplu ii arati cit de mult tii la el. funda?