| INeverStopLovingU a întrebat:

Bunna! Imi place foarte mult de un baiat, dar nu stiu daca el ma place. E foarte rusinos cand vine vorba de fete si am auzit de la prietenul lui ca ii era rusine si se inrosea tot cand auzea de mine.Acum vreo 2 ani cand eram mai copii si eu eram tot dupa el mi-a dat ignore pe messenger. Iar acum, se uita pe furis la mine sau in autobuz caci facem impreuna naveta in cartiere se uita cu gura deschisa pe jumatate la mine. Chiar nu mai stiu ce sa cred /Ma place, nu ma place/. Eu de zis nu ii zic ca il plac pentru ca recunosc ca sunt ORGOLIOASA si EGOISTA, daca el ma place ar trebui sa faca el primul pas si sa nu se ascunda sub masti si alte chestii.Din tot ce v-am povestit oare ma place? Nu vreau sfaturi gen: `du-te si spune-i`ca am primit destule. Vreau parerea voastra straight face!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu cred ca stie nici el. Acum descopera lumea inconjuratoare si a ramas cu gura cascata. Lasa-l sa isi revina.

3 răspunsuri:
| AndruCriistina a răspuns:

Cu siguranta si lui ii place de tine, nu pot sa spun ca mult dar ceva da... daca spui ca se inrosea la fata cand vb de tine sau ca se uita la tine, inseamna multe lucruri (exista si posibilitatea sa fie indragostit de tine).big grin daca el nu te baga in seama baga-l tu cu o gluma cv sau prefa-te ca ai nevoie de ceva de exemplu de un servetel ...si cere-i lui si asa va bagati in vorba.

| BATISTABESTYAL a răspuns:

Nu te vrea esti egoista poate te vrea pentru sex fraiera

| INeverStopLovingU explică (pentru BATISTABESTYAL):

In primul rand nu ma lua cu fraiera, ca nu ti-am zis nimic! si nu ma vrea pentru asa ceva, nu toti gandesc ca tine! rolling eyes