| Carla12 a întrebat:

Heii TPU! Am o problema :-s Prietena mea cea mai buna [14 ani] e cu un baiat [18] de vreo luna si ceva, iar eu [13] sunt cu cel mai bun prieten al lui [18] de 1 saptamana si ceva. Eu stau in oras, pr mea intr-un sat, iar ei in alt sat... Azi trebuia sa ne intalnim toti 4 in oras doar ca prietenu` ei nu a mai putut veni si ea s`a suparat ca eu cu pr meu suntem impreuna de o saptamana si deja vine la mine, iar pr ei tot timpu` are treaba cand vine vorba de ea. Vineri vrem sa ne vedem toti 4. Cum putem face [eu si pr meu] sa-i impacam? [fara vrejeli] Ms ca ati citit. Dau funda!:*

3 răspunsuri:
| Hallie a răspuns:

Hi Carla.Tu o chemi pe ea in oras cu pretextul ca vrei sa-ti cumperi ceva, iar prietenul tau il cheama pe el in oras cu acelasi pretext( dar sa fie in acelasi loc). Sper sa reusesti.Have a nice day.

| MaryM a răspuns:

La 13 ai iubit de 18? vai de capul tau.

| Carla12 explică:

Ai tu vreo problema? daca noi ne intelegem bine ce te doare pe tine capu`?raised eyebrows