| Kkidda a întrebat:

Heii! Buna TPU! As dori si eu un sfat, prietena mea s-a pus intr-o relatie cu un baiat de care-mi place! Si este cea mai buna prietena a mea, mi-a jurat ca nu v-a sta cu el, dar totusi a facut-o si cu putin timp in urma fostul ei prieten s-a despartit de ea din cauza ca ma place pe mine, da' eu nu pot sta cu el. Pentru ca as simti ca o tradez pe ea si m-as trada si pe mine. sad Ce pot face eu? sad thinking

Răspuns Câştigător
| Genessis a răspuns:

Nu trebuie sa stai cu cineva, doar pentru ca el te place. Daca si tu il placi, fa-o.La urma urmei, ei nu i-a pasat de sentimentele tale.Totusi,ar fi indicat sa nu faci asta, ca sa ii demonstrezi ca nu esti ca ea, ca tu nu ai trada-o pe ea.
Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| Kkidda explică (pentru Genessis):

Nu imi place de acel baiat, il vad un simplu amic. happy Da' prietena mea m-a dezamagit complet. sad

| Genessis a răspuns (pentru Kkidda):

E normal sa te dezamageasca.Ai avut incredere, ea ti-a promis, e firesc.I-ati alte ganduri, fa-ti alte prietene, ca fata asta nu ti-a fost prietena adevarata.

| Kkidda explică (pentru Genessis):

Am sa incerc sa-mi fac alte prietene, iar in legatura cu ea : numai poate fii nimic, s-a rupt aceea prietenie. Asta daca a existat vreodata. happy sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea asta complica tot...sad

| LoveSteps a răspuns:

Daca el o iubeste pe prietena ta, ar trebui sa accepti asta.Ei se iubesc si nu poti schimba asta.Incearca totusi sa fiti prieteni cu acel baiat happy

| Kkidda explică (pentru LoveSteps):

Nu-i chiar asa. Ea mi-a spus ca il iubeste pe fostul ei prieten si ca tine la el. laughing