| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Prietenul meu s-a despartit de mine. Dupa cateva zile a zic ca ii place de o alta fata. Acea fata s-a dovedit a fi una dintre cele mai bune prietene ale mele. In urma cu putin timp inainte sa se desparta de mine stateam cu un baiat din clasa a 8 a. Radeam, vorbeam, glumeam. Si de fiecare data cand ne vedea impreuna, fostul meu prieten pleca in clasa nervos. Nu stiu daca din cauza asta. Dar eu cu acel baiat am aflat ca suntem de fapt veri si fostul stie lucrul acesta dar inca ne mai vede stand impreuna. Acum m-a sters de la prieteni de pe fb dar tot vorbeste cu mine si tot pe fb. Ii scrie comentarii la poze la prietena mea cea mai buna. Oare ce e in capul lui? Ce vrea sa faca? Nu il inteleg deloc.

Răspuns Câştigător
| HinataYuno a răspuns:

Asa-s multi baieti. Nu stiu ce simt... sunt gelosi, ca si fetele de altfel. Vrea sa te faca geloasa, cred. Sau s-a folosit de oportunitatea asta sa se desparta de tine...

1 răspuns:
| RbdGirls268 a răspuns:

Nu merita atentia ta, un baiat care te iubesc cu adevarat nu incearca sa te faca geloasa cu cea mai bune prietena a ta, ar trebui sa vorbesti cu ea ce are degand sa faca, am impresia ca se plac... Si apoi tot tu o sa suferi. Ai grija atunci cand iti alegi prietenii si iubitul.