| artista2000 a întrebat:

Heii! buna TPU, vreau sa imi spuneti si mie un magazin in Ploiesti, unde pot cumpara abtipilduri cu marul APPLE, de la iphone, tin minte ca am primit la iphone niste abtipilduri care se puteau cumpara si de la magazin. imi puteti spune de la ce magazin? multumesc, dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Si eu care credeam ca's singuru din Ploiesti... uite de aici poti cumpara online daca vrei... http://www.gsmnet.ro/cautare/abtibild-iphone