| DyaNa1337 a întrebat:

Unde pot gasi niste abtipilduri cu apple de cumparat? etichete(stickere) dinacelea cu logoul apple (marul)

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

BizarreGurl03 a răspuns:
In primul rand nu se scris "aptipilduri" ci "abtibilduri"

apoi nu stiu... nu cred ca esti vreun magazin specializat in asta

Draga mea, BizarreGurl03 bla bla. Tu esti inculta nu DyaNa happy. Ea a scris corectrolling on the floor da daca tu nu stii sa citesti. grav. Si in al doilea rand se zice " nu se scrie " nu "Nu se scris"oh go on. get a life!

Si despre Abtibilturi, eu am primit 3 cand mi-am luat iPod touch big grin. Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu se scris "aptipilduri" ci "abtibilduri"

apoi nu stiu... nu cred ca esti vreun magazin specializat in asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe okazii.ro