| Fyusha a întrebat:

Heii kiss Caut un program cu care pot trimite cadouri gratis pe ask.fm... Le-am încercat pe toate pe care le-am văzut, dar nu merg... Îmi puteți da unul care sigur merge? P.s. Dacă se poate, unul fără surveys! Mersii muult! :33 ☺ ♥♥

1 răspuns:
| Naruto2013 a răspuns:

Mai simplu de atat, incearca sa vezi daca de pe telefonul poti trimite cadouri nelimitate. Tot ce trebuie sa faci e sa trimiti un sms la 1266 cu textul: TXT ASK 6682 si daca primesti inapoi un mesaj cu: Free Gifts activated inseamna ca poti da cadouri nelimitate gratis, eu am incercat dar nu a mers. Oricum totul este gratuit deci n-ai ce pierde daca incerci. Succes. happy