| mystery00 a întrebat:

Bună TPU!
Știu că nu poți să dai cadouri gratis pe ask.fm, da' eu am văzut mulți oameni care dau peste 1000 de cadouri la alții (care sunt populari).
Și după părerea mea nu cred le-au plătit pe toate cu 0.70 EU,, de unde atâția bani. le-au făcut cu un hack ceva.
Știe cineva vreo metodă gratis sau vreun hack dar FĂRĂ Surveys, sau macar sa trimiti cu mai putin de 0.70 EU prin SMS?
dau fundă + vot! big grin.

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Pai 0.70 centi inseamna 3 lei, nu cred ca e atat de multwinking

| mystery00 explică (pentru Carmen100):

Da', dar la magazin nu poti sa iei un EURO, sau 0.70 centi, minimul de cumparare e 3 euro, si costa vreo 17 lei, si nu merita pentru un amarat de cadou

| 16Gabriela a răspuns:

Nu exista metode gratis..adica ei fac sa trimiti tu mesaj la nu stiu ce si apoi da, iti apare dar tu l-ai platit laughing) nu ala