| aleCsandra07 a întrebat:

Heii ce "dume" stiti pentru a te combina cu un baiat... ma refer sa bati ceva apropouri... ca el e mai timid funda urgent!:*

1 răspuns:
| Hermes a răspuns:

Nu exista asa ceva: "dume" pentru a te combina dupa cum nu exista o reteta universal valabila pentru a te combina-chiar daca unii cred asta. Treb sa fii creativa si sa speculezi momentul. Si nu e musai sa dai dume, poti sa te asezi langa el si sa pui mana ta peste a lui intr-un gest prietenesc. - asta face cat 100 de dume