| GossipGirl_4706 a întrebat:

Heii ce faceti? As avea nevoie de putin ajutor adica de niste idei big grin.pentru logica trebuie facuta o argumentare despre cevabig grin. oricee. ceva cat mai original.de exemplu ne-a spus domn`profesor ca in ani trecuti de exemplu sa afcut depre iubire si resprectiva a adus lumanari cand a parezentat sau cineva a vorbit despre arte martiale si s-a imbracat adecvat si a adus si o sabie... vreau niste idei originale big grin.va rog eu frumos. timpul de prezentare va fi de 4-6 min happy. M-am gandit sa fac despre ciocolata laughing... dar nu stiu ce sa scriu despre [ca trebuie sa dam si o mapa care sa contina despre ce facem. iar prezentarea e altcevabig grin] adica ce sa conving despre ciocolata .cui nu-i place ciocolata?laughing
Deci va rog niste idei :*.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Poti vorbii despre arta/poezie...culturabig grin aduci un material bine intocmitbig grin care sa contina si parerea ta legata de respectiul autor sau respectiva poezie! aduci lumanari te imbraci intr-o rochita albabig grin simplabig grin...sycces garantat! desi cred ca iti trebuie mai mult de o ora pentru astabig grin insa u stii conditiile in care se desfasoara acest "joc" eu ti-am oferit doar o ideehappy

succes si sa iei un 10!

4 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Http://www.ziare.com/......36317...km asa ceva:D adica intelegi u...sa creezi atmosfera:D

| hândel a răspuns:

Un elev a adus o sabie-n scoala, si profesorul a trait sa povesteasca? Ia uite mai! Credeam ca numai in filme mai vezi asa miracole. laughing Ciocolata paleste in fata sexului, asa ca ai putea sa vorbesti despre relatiile sexuale, de la ce varsta este indicat sa aiba loc, ce masuri contraceptive sunt, ce efecte negative implica un contact sexual neprotejat, sa vorbesti despre bolile cu transmitere sexuala,... si ai putea sa duci la scoala cateva prezervative de diferite tipuri de contacte sexuale, sa le arati in timp ce-ti sustii discursul. Iti dai seama ce de baieti te vor curta dupa? Vor vedea in tine o experta. big grin rolling on the floor

| imortal a răspuns:

laughing cel mai original lucru ...iti iei prietenul si faceti sex... ajung 4-6 min, iar despre mapa ii scrii pe google sex si gasesti destule tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.ca un raspuns... MIE nu`mi place ciocolata. pur si simplu imi vine rau de la ea.