| Deutsa_7202 a întrebat:

Idei de postere? pls big grin.pentru scoala... ceva originallbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Ma pricep super bine la postere:
Uite ce ar trebui sa faci:

1. Ca sa iti iasa un super poster trebuie sa ai urmatoarele lucruri:
o foarfeca, scoci, lipici, sclipici, poze, carioci, acoarele, panglici si bineinteles un carton colorat (nu conteaza ce culoare)

2. Daca vrei sa-ti iasa un super poster va trebui sa pui mult suflet si sa nu-l faci de mantuiala (adica sa nu te grabesti).
Nu conteaza unde...Scrie titlul (titlul despre ce vrei sa faci posterul). Poti sa scrii niste ideei sau sfaturi pe poster (Dar sa nu fie mult scris, ca o sa fie plictisitor dupa aia).Pe langa titlu si informatii trebuie sa pui multe poze (Un sfat pentru cum sa pui pozele pe poster: Pozele sa nu fie drepre, sa fie si poze mai inclinate).La sfarsit pui destul de mult sclipici (ca iti garantez ca sclipiciul da un farmec posterului). Daca vrei poti sa pui si niste panglici.

3. Gata posterul!
P.S.:Regret ca nu o sa pot vedea posterul tau superb dupa ce va fi gatasmug

4 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Original spui? Sunt experta in asa cevahee hee. Pai pentru inceput, poti afisa un poster despre elevi zilelor de astazi, cu copii drogati etc, fumatori, alcolici, sti u. Apoi poti face un poster cu, profesori ce molesteaza copii adica ii bate, ori poti confectiona un poster cu scoala ideala, si pui acolo mai multe idei si cateva imagini. Ori un fel de carentel imens afisat pe un perete, despre cum ar vrea elevii sa fie scoala lor, si sa nu scrie tampenii acolo, fiecare sa scrie pe un rand ce isi doreste de la scoala si de la profi. Fundita? big grin

| Deutsa_7202 explică:

Pai.trb sa fac p Word mai intai sh apoi sa listez pe A2.sad As fi vrut sa fac cum ai spus tu Andarock...happy dar nu am sansasad

| Deutsa_7202 explică:

As fi vrut niste temebig grin...Adik despre ce sa scriu thinking

| AndreePusheenCat a răspuns:

Curiozitati. big grin.