| Alexandra87889 a întrebat:

Deci cum va imbracati, cum va faceti parul si cum va machiati maine >:?

11 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nimic special, blugi noi, un tricou si un hanorac probabil si adidasi.parul il las desprins poate il indrept, iar la machiaj nu stiu inca depinde cu ce ma imbrac cu ce culori

| iuandfto a răspuns:

Pai o sa ma imbrac cu blugii noi, cu un maieu iar pe deasupra cu o bluza larga si scurta pana la buric. Iar bluza o las intr-o parte ca sa se vada breteaua maieului. Sper ca ai inteles. E gen cum se poarta acum.
La par nu fac nimic deosebit. Il prind in 2 codite la spate pentru ca de curand m-am tuns si nu prea imi place cum sta. laughing
Si la machiaj chiar nu stiu. Cred ca putin balsam de buze si niste fard crema maro pentru ca nu se vede.

| XtmCamiii a răspuns:

Heiiii deci maine ma voi imbraca cu o pereche de blugi noi un tricou balerini sau bascheti parul desfacut (ca m-am tuns de curand si nu prea se prinde tot) machiaj thinking rimel+luciu si atata ca doar merg la scoala laughing
tu?

| UnleashedPsycho a răspuns:

1.În blugi, tricou, bascheţi şi cardigan lung.
2. Dacă e cald mi`l prind în coc, dacă nu, văd eu.
3.Nu mă machiez.
Sayonara!

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Camasa alba cu o funda neagra,pantalonii negri, pantofi, parul prins la spate in agrafe si o geanta mica neagra.

| Patrăţel a răspuns:

Abiaa astept sa treaca perioadaa astaa,sunt sute de intrebari de genu' asta, numai de ele dau chatterbox, asa bun, ca sa fiu draguta amabila si modesta o sa-ti raspund : blugi, gen prespalati, o bluza alba cu niste nasturi colorati, o vesta tot de denim siii tenesi/opincute sau sandale, nu m-am hotarat inca thinking imi las parul desprins,deoarece e ondulat si se vede frumos si o clamuta alba intr-o parte, la machiiiaj, mm,pai,fara fond de ten/pudra ( hate, hate!), gloss transparent si probabil o linie subtire cu creionul dermatografthinking si poate putin, putin rimel. siii sa inceapa cosmarul.

| Andreutza1998 a răspuns:

Nu ma machez.ma imbbrac intr-o camasa lila cu o curea, blugi stramti si balerini negri.Imi pun parul intr-o coada si imi pun sub coada(ca sa o mai ridice) un cleste si imi las 1 suvita in fiecare parte libera(pentru ca sunt tunsa in scari).Funda.pls

| Unbearable a răspuns:

Nu se marita/ casatoreste nimeni important MAINE, din cate stiu. happy
DOAR VINE SCOALA, copila...
Si ca sa-ti raspund la intrebare, maine voi avea o pereche de blugi elastici pe mine, o bluza mulata neagra, o camasa albastra pe deasupra, parul desprins si niste tenesi albi. Machiaj... urasc machiajul. Machiajul este pentru doamnele mai invarsta si ocazii extra-speciale, cel putin la mine.

| Codruta a răspuns:

Cu niste blugi negri, o camasa mov si balerini
Parul mi`l las desprins thinking
La machiaj putina pudra si un luciu de buze incolor

Bafta :*

| irinutz a răspuns:

Pai nu stiu in niste colanti negri o camasa alba putin mai lunga si imi pus o curea de aia lata jos iar camasa o aranjez ca sa fie bufanta am si niste pantofiori roz imi dau cu rimel si cu creion negru la ochi imi pun nise cercei ronunzi un ruj roz pal si o fin ditza mica in par aa si manichiura frantizeascalaughing

| SweetGirlLoveAndysixx a răspuns:

Pai o sa ma imbrac in blugi intr-o camasa nu-s tiu ce culoare tenesi ghiozdan si parul o sa mi-l las desfacut iar la machiaz putin fond de ten luciu de buze rimel si cam atat. :d