| paranteză a întrebat:

Heii,ce şampon şi balsam folosiţi pentru îndreptarea părului? De unde l-aţi cumpărat?

1 răspuns:
| Maddox_Mark_2001 a răspuns:

Sampon Bio Pentru Ingrijirea si Repararea Parului
Samponul contine extracte organice de trandafir si keratina din legume ce netezeste structura firului de par. Pentru un aspect sanatos si catifelare vizibila. Agenti de spălare din nucă de cocos si zahăr curata parul deteriorat foarte usor. Extractul de trandafir organic: are un efect intens de hidratare.

Uleiul organic de nuci de macadamia ofera catifelare parului.

Complex de keratina din legume: ridichi si trei culturi bogate în proteine ​​(porumb, grau, soia) netezeste structura firului de par. gasesti in farmacii