| brunetteee a întrebat:

Heii cine imi da si mie niste idei / link-uri cu poze, orice nu conteaza big grin... in curand voi avea balul bobocilor si avem o proba cum am vrea noi sa arate uniforma scolara si n-am nici`o idee.

1 răspuns:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Alege in primul rand o culoare care iti place dar sa nu fie roz de ex adica sa o poate purta si fetele si baieti de ex mov cu cravata pentru fete fusta scurtuta camasa si o vesta ninacea scurta neagra e super sau:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=65&ty=100