| zSchizophrenic a întrebat:

Heii! Cum pot sa ma etichetez intr-o poza de pe o pagina de facebook? Nu-mi arata nimic in bara aia neagra,decat sa descarc poza,sa o raportez, dar nu sa o etichetez.

2 răspunsuri:
| MirunaLarisa a răspuns:

Pai. cand tii mouse-ul pe poza,in josul pozei scrie : Eticheteaza fotografia, optiuni, distribuie, trimite, imi place! Si dai la eticheteaza fotografia, dai click stanga(normal) pe poza unde vrei sa te etichetezi si iti scrii numele.

| zSchizophrenic explică (pentru MirunaLarisa):

Eu ce am spus mai sus? Nu-mi apare "eticheteaza fotografia".