| xgeanina a întrebat:

Cum se fac suvitele cu albastru de metil? [ Cantitatea de albastru de metil pe care trebuie s-o folosesc, cu ce dau pe suvita, cum dau... tot procedeul]

2 răspunsuri:
| PrincessConsuela a răspuns:

Iti pui manusi chirurgicale si iti dai cu albastru(nu conteaza cat) si dupa aia te usuci sau nu, cum vrei.

| anonim_2681 a răspuns:

Pai iei un betisor de ureche si il bagi in albastru de m. apoi aplici pe suvita, dai de mai multe ori pana cuprinde toata suvita.si lasi putin timp dupa ce te ai facut sau te usuci cu uscatorul de par :p...m-am facut si eu.happy
dar ai grija sa nu ti dai pe fata sau pe maini ca se ia cam greu...si dupa par la mai multe spalari :p