| Smilee4Mee a întrebat:

Heii! Cum se procedeaza la "BALUL BOBOCILOR"? Inainte de inscrieri se stabileste o anumita tema sau ti se spun probele la care trebuie sa participi? Poate participa oricine? Voi ce ziceti, merita? FUNDA

2 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Cred că da, va fi o temă şi probele nu se spun înainte. Şi nu poate participa oricine. În liceu la tine se vor organiza un fel de preselecţii. Te poţi uita pe youtube; a probele din anii trecuţi, cred că vor fi asemănătoare. Eu cred că merită pentru că va fi o experienţă de neuitat şi e sigura data în viaţă în care poţi participa. Dacă chiar îţi doreşti şi te simţi pregătită eu zic să participi puppy dog eyes. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu voi fii un boboc anul acesta. Din cate am auzit eu se vor face niste preselectii adica daca lor( cei care te vor pregati) le place place cum arati te vor alege daca nu, nu. Sincer trebuie sa te gandesti bine daca ai sanse caci nu cred ca ai vrea sa fii umilta in fata tuturor. Si poate fi o experienta care merita caci doar odata in viata esti boboc.