| AndreeaDeiia a întrebat:

Heii big grin, Am o mica intrebare : De ce nu imi merge internetul de pe mobil. pentru ca am si WI-FI numai ca imi cere parola. si am si 102 Mb. Deci de ce nu merge internetul?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai fa setarile pentru internetul mobil in functie de providerul tau de telefonie si daca ai wifi nu ar trebui sa stii si parola?

| Alexandra_3938 a răspuns:

La WI-FI exista doua parole.
WPA si WEP depinde care ti-o cere.
WPA este DD3LZAPXDLSFL
WEP nu il stiu. Sper ca te-am ajutat:*

| suntserios a răspuns (pentru Alexandra_3938):

Lol da de unde ii stii tu parola de la wi fi?

| Alexandra_3938 a răspuns:

Parolele sunt scrise pe modemul meu big grin

| suntserios a răspuns (pentru Alexandra_3938):

Pai si daca sunt scrie pe modemul tau inseama ca si ea are aceeasi parola? lol ce logica poti avea

| Alexandra_3938 a răspuns:

Suntserios > parolele sunt universale tongue