| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii big hug Ce ati alege dintre o fata sport sau una eleganta? smug laughing
P. S.:intrebarea nu este numai pentru baieti laughing kiss kiss Funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| rocky_2741 a răspuns:

Una elegant care sa miroasa a parfum dulce de dama pregnant si care sa aiba parul intins cu placa lung pana peste umar imbracata intr-o roche rosie decoltata pana la genunchi care sa ii scoata formele in evidenta, ar pielea acoperita de o pulbere subtire de pudra acarei iros sa se combine cu parfumul ei.

3 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Hmm.
sport. dar nu trening.mai spre emo. love struck

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Chiar:-W ia sa vedem mai baieti:-Wlaughing

| maiamoniblueberry a răspuns:

Eleganta