| Capy a întrebat:

Heii TPU`. Intrebarea asta e pentru baieti. Ce va place cel mai mult la o fata? happy

Răspuns Câştigător
| Nam a răspuns:

Pentru mine o fata nu insemna numai corp ( sani, fund etc...) degeaba are sani si funda daca nu poti discuta nimic cu ea.
Mie imi place la o fata sa aiba simtul umorului, sa fie draguta, de treaba... Succes :d funda?tongue

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Partea amicala sa ma inteleg bine chiar daca incredere deplina nu am in ea macar schimb cateva vorbe (nu accept relatii sexuale sau aventuri doar prietenie simpla ca amica).

| Nam a răspuns:

Si mai conteaza si sufletul happy

| Cristi01Andrei a răspuns:

Cum arata, cum se inbraca, comportament(Nu se pune si la o iubita)Funda?