| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii` big hug Cum as putea sa imi indrept parul` fara ceva electric.adica fara placa sau chestii de genu` asta? [nu il am nici cret, cret.nici drept dreptlaughing ] Fundaaaaaaaa :X

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna;*
Incearca sa iti iei un ulei special de par si cu el iti dai forma care o vrei.
Dar cea mai buna solutie este sa ti-l faci cu feonul si periahappy Se vede foarte bine, iar parul o sa para mt mai sanatos;*

te puphappy

1 răspuns:
| Yng a răspuns:

Nivea straight & easy... crema si shampon. e speciala pentru indreptarea parului si e foarte buna. te dai cu ea dupa ce te`ai spalat pe par o uniformizezi te stergi cu prosopu apoi te usuc cu feonu si in acelasi timp te pieptani cu o perie. asa se va indrepta. Sau poti incerca si cu o perie rotunda, dar e mai greu de manevrat.Bafta! :*