| DeiiaRain a întrebat:

FUNDA! Heii. Am si eu o intrebare. Am par cret iar de obicei il indrept dar as vrea sa renunt la placa si sa-l las natural dar nu am idee ce produse fac parul cret cu bucle. Adica ma refer sa nu il faca ca sarma si chestii. Imi puteti recomanda ceva produse? Sfaturi, orice. Multumesc, dau FUNDA.

1 răspuns:
| GeorgianaMihaela a răspuns:

Ai nevoie de feon si perie rotativa. Dupa ce te speli pe cap, cand parul este 75% uscat incepi sa-ti faci bucle usoare cu peria.