| Mălinuşaaa a întrebat:

Heiibig grin Niste prieteni de ai mei mai apropiati [fete si baieti] m`au invitat maine la mall. dar nu stiu sigur daca o sa ma lase parintii fiink data trecuta am stat pana mai tarziu si era si telefonul suparat si s`au suparat putin ca nu am raspunslaughing [le-am explicat ca era descarcat si eu inteles.] inca nu am intrebat daca ma lasa. dar daca zic nu cum as putea sa ii conving? laughing NU vreau raspunsuri cu "nu te mai duce" sau bla bla :-P Sper ca puteti sa ma ajutati kiss pa`pa wave Pupici :X

Răspuns Câştigător
| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Eu pe ai mei ii rog pana la ultima suflare promitindu-le ca nu voi sta tarziu sau ca voi face curatenie ...eu stiu, in toata casa{niciodata n-am respectat}...sau uneori ii am la mana cu cevalaughing

2 răspunsuri:
| eL3cTr0 a răspuns:

Nu le spune ca te duci la mall.zi ca te duci in parc nu stiu gasesti tu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa le promiti ca vei veni devreme! Si incearca sa faci ce te roaga ei macar in seara astalaughing

baftha! si daca te vor lasa... distractie placutalove struck