| paulici09 a întrebat:

Deci, la scoala profa a zis in timpul vacantei sa ne alegem un partener cu care sa stam intr- o camera la hotel ( mergem in excursie in bucuresti) Iar cea mai fitoasa din clasa a zis sa stam impreuna. Eu nu am nimic impotriva atata timp cat nu ma va deranja deci pana aici ati inteles, da? ok. mi-am intrebat parintii si ei au zis ca imi interzic sa stau cu ea in excursia de o luna fiindca e prea fitoasa si ca are o infatisare ciudata. Am discutat in familie aproape o ora stand sa-i conving sa ma lase, dar nu iar acum dupa ce m-a invitat nu stiu cum sa-i zic ca parintti nu ma lasa. Mentionez ca trebuie sa gasesc o scuza, ma ajutati?

17 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cum ar fi reactionat parintii tai daca erai in camera cu un baiat?laughing))

| paulici09 explică (pentru VadTot):

Nu stiu dar nici nu vreau sa aflurolling on the floor))))

| paulici09 explică (pentru VadTot):

Nu stiu da` nici nu vreau saaflulaughing

| VadTot a răspuns (pentru paulici09):

Apropo tu ce esti fata sau baiat?

| paulici09 explică (pentru VadTot):

Fata

| VadTot a răspuns (pentru paulici09):

Ok atunci sppune le parintilor tai asa in gluma ca vei sta cu un baiat sa vezi cum va reactiona!laughing) ce zici

| paulici09 explică (pentru VadTot):

1. I-am intrebat
2. Ei m-au crezut de-a binelea
3. S-au infuriat
4. Am dat de belea straight face

| VadTot a răspuns (pentru paulici09):

Off imi pare rau! Daca stiai ca parintii tai sunt mai severi nu trebuia sa faci glume cu ai tai, am uitat sa ti spun asta! imi pare rau! hai sa ti mai dau o idee! Ce ar fi daca nu te ai mai duce in vacanta? Acum pe bune prin astfel de vacante se pot intampla multe multe chestii urite ..in fine. apropo de unde esti si cati ani ai?

| paulici09 explică (pentru VadTot):

Am 17 ani si is din Arad tongue

| DoOdO a răspuns:

Nu ar fi mai simplu ca parintii tai sa vorbeasca cu profesoara, sa-i explice situatia si sa se ajunga la o concluzie buna pentru tine? thinking

| SweetDreams a răspuns:

Spune-i ca ti-ai gasit alta colega cu care sa stai in camera. Cere-i scuze, si spune-i sa nu se supere, bla bla.

| Ramo137 a răspuns:

Eu il locul tau le-as trage o mama de bataie la toate proastele alea care nu le poti suporta, ca nu degeaba fac ju-jitsu de 4 ani jumate. atunci sa vezi cum tremura cand trece pe langa tine. veneam eu si ti le bateam cate una pe rand si sunt si in Bucuresti, sec 2. big grin

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Iti spun eu, e oribil sa stai cu astea fitoase in camera. Am facut si eu greseala asta odata.
Nu mai zic de faptul ca va incerca sa te traga de limba, sa-i divulgi anumite secrete si apoi ea le va spune tuturor...
Spune-i pur si simplu ca parintii tai nu te lasa pentru ca nu o cunosc, daca era una din prietenele pe care le cunoasteau atunci te lasa.
Baftabatting eyelashes

| Lyndsey a răspuns:

Ii poti spune colegei tale ca o alta colega ti-a spus de mai demult ca vrea sa stea cu tine, doar ca tu ai uitat si de aceea ai acceptat. O sa te inteleaga :*.

| muceacitalinda a răspuns:

Buna! daca fata aceea nu te-a deranjat, nu te-a jignit, nu ti-a facut nimic e perfect sa stai cu ea, cat despre fite, asa e personalitatea ei. spune-le parintilor ca nu-ti-a facut niciodata nimic si nu conteaza fitele ei. succes! funda daca consideri ca merit

| alexxu07 a răspuns:

Pai daca mai ai alta prietena cu care te intelegi roag-o sa stai cu ea si ei spune-i ca tu iai promis dinainte ca stai cu ea si ca ai uitat ca trebuia sa stai cu ea