| anonimaa_4475 a întrebat:

Heii big hug Sunt la liceul de arte Octav Bancila Iasi.si nu prea stiu ce sa fac.adica din clasa a 9-a trebuie sa alegi o sectie. eu sunt la muzica.si este teatru, muzica sau balet.eu as vrea si teatru si muzica dar nu se poate sad ce sa aleg oare? big grin Fundaa :*batting eyelashes
P. S.:Mentionez ca am dat proba la ambele si am intrat adica.acum trebuie sa ma gandesc.:*

Răspuns Câştigător
| pitiqq a răspuns:

Eu zic`smug la muzica `:d pnt daca ai intrat la muzica inseamna ca ai talent si la teatru tot la fel` da la muzica e mai frumos. ca, canti` sau ce faci tu akol`o dar la teatru trebuie multa munca si invatat` eu as zice sa alegi muzica`:* multaa baftaaaaaaaaaa`love struck Funditssa`:*

3 răspunsuri:
| pitiqq a răspuns:

Mersii`; x

| Andrada_5061 a răspuns:

Buna.:*.Lasa-mi si mie id. tau.Sunt fatalaughing
Vreau sa intru la octav bancila iasi tot la muzica si teatru si chiar nu stiu pe nimeni care sa-mi zica.doar tuhee hee. lasa un mesaj.:*.Te roog mult

| EliEm a răspuns (pentru Andrada_5061):

Andrada ai mai intrat la liceul acesta? Lasa-mi un id te rog.