| Geanina1895 a întrebat:

Heiibig grin
trebuie sa ii fac un id unei prietene
si nu am nicio ideee
trebuie sa fie ceva legat de "bia"laughing
nu bianca doar bia:-s
dati-mi si voi niste ideibatting eyelashes
dau fundita:*:*:X

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

Chocolate_andreia (chocolate_ si pui numele tau, daca numele tau contine i poti pune y daca ai si c poti pune ca daca ai v pui w imi fine ai inteles tu)
pinky_girl97(sau pui anul tau de nastere)
emonik_girl
me_you_love
y_u_u_me (pui niste litere care iti plac)
pinky_love
purplelove_thecolorof_love
me_u_;plove
theangelofme
the_angel_of_me
angel_love_andreia(pui numele tau)
my_me_you_love
angel*love
red_heart.eyes97 (pui o culoare care iti place la inceput si apoi anul tau de nastere, alt ex: purple_heart_eyes95)
funda daca iti place?smug
In fine...Poti traduce din engleza in romana si invers depinde de gusturile tale.Poti schimba cuvintele sau ceva deoarece deodata ce denumiril intra pe internet vor mai fi folosite dar poti face ceva original, cu "amprenta"

4 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

`♥ Bibiutza tha dolce `♥ e fromos foc

| bogdang a răspuns:

Bya_10

(ar mai fi ra.bia, scrum.bia sau sa.bia)

| andreea91_7393 a răspuns:

Bia _dragutzza, bia_4 you, bia_papusica, by_bia,:*te descurci tu. o cunosti mai bine ca mine:*pupic!

| Zuzu_1832 a răspuns:

B♥Y♥A dc te -ai referit la id poti sa pui By@$_Bya@yahoo.com

sper ca te-am ajutat:d
fundita?:*:*:X