| aalwayss a întrebat:

Heii! :d
Va rog frumos, as dori sa-mi recomandati niste creme mai bune pentru cosuri. Am folosit : Herbagen cu extract de melci + Ser, Zynerit, o crema de la Avon, Professional. Si mi-au aparut din nou laughing. Altele care mai stiti, dar sa fie bunee!
Fundita :*

2 răspunsuri:
| aandraa000 a răspuns:

Buna..am avut si eu aceeasi problema ca si tine si am incercat tot felul de creme.Mi-am cumparat o lotiune si o crema de la Cosmetic plant.se gasesc la plafar iar lotiunea este undeva in jur de 10 lei iar crema cam tot 10 lei.iar dimineata si seara te cureti cu lotiunea iar mai apoi pui crema pe zonele afectate. lotiunea se numeste : Lotiune antiacneica cu extract de busuioc iar crema tot cu extract de busuioc. sper ca te-am ajutat.
ps: cam in 3-4 zile se vad diferente.sunt chiar bune produsele
Funda?

| qTheFuq a răspuns:

Astea sunt cremele. nu mai sunt altele. Cosurile iti apar cand pui mana murdara plina de microbi pe fata. si deassta iti apar cosurile.winking
Fundita. ~.~