| Vis16 a întrebat:

Heii,vreau si eu niste statusuri,cat mai multe, despre orice, nu conteazawinking :*
Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Mwrinella a răspuns:

N`avem ce să vedem la televizor Mai bine facem noi un film in dormitor Pun pariu c`o să ne placă Dacă nu mai încercăm o`dată :X

Sentimentele nu pot fi puse pe balanţă [-x Nu ne poate despărţii nici`o distanţă :X Suntem suflete pereche mereu in zbor Am nevoie de tine, ingeru` meu` păzitoor. :X:X

• Cea mai bună metodă pentru a nu ţi se mai rupe inima vreodată este să te prefaci că nu ai una.

• Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Mulţi oameni ar învăța din greşelile lor dacă nu ar fi atât de ocupaţi să le nege!

• Daca planul A a esuat.Nu uita, alfabetul mai are 30 de litere!

Te voi pune pe primul' loc indifierent de ce se va intampla. pentru ca tu esti doar al meu, iar eu mereu a ta. :X

Vrei o fată perfectă? Cumpără-ţi o papuşă barbie

• Ştii care este partea bună atunci când pierzi sau îţi este luat ceva? Că vei fi atât de orgolios sau atât de scârbit, încât nu îl vei mai vrea înapoi.

• Viaţa mea e un haos total, dar pot să jur că-mi place aşa!

Si acum zâmbim amândoi si privim în fata. Când ne avem unul pe altul, restul nu are importanta

• E greu când îţi repeţi în gând:„Capul sus, trebuie’ să zâmbeşti!"şi subconştientul îţi dictează: „Când plângi, să nu te mai opreşti"

Aşteaptă-te la orice de la oricine. Până şi diavolul a fost un înger.

• Fac ce vreau nu-i treaba ta, nu-mi da sfaturi, nu te băga. Nu vreau prieteni falşi: AM DEJA!

• Deși am trecut prin multe, suntem încă împreună, căci nu poți să cazi când ții pe cineva de mână!

• Păreţi frumoase, aproape culte. Atât de proaste şi din ce în ce mai multe!

Mi-e greu să vorbesc de tine la trecut, oricât de mult rău mi-ai făcut, nu pot să uit.

Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu`! =]]

Vi ● Pleci ● Mi`e totuna...

| cosminmihail a răspuns (pentru Mwrinella):

Nu mai copia de pe net!

3 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Cel mai trist este să te simți în plus acolo unde cândva erai totul...
Toate trec! Așa se spune... Însa nimic nu trece fără să lase urme!

| cosminmihail a răspuns:

Sufletul saracul nu spune la nimeni
El e sincer cu mine,doar la tine ii e bine
Ce sa fac,te iubesc! poti sa-mi schimbi trupul si sa-l arunci,inghitit de prapasti adanci?
Nu Nu,A trecut durerea,si iubirea na trecut,mai omarat mai ucis, dar tot nu ma las invins
Sufletul ce sta prins in copci, dar tu? esti bine? cum te mai descurci?
Ai ales sa pleci cu valizele prin lume, eu zac gandindu-ma la tine pe paturi de spitale, sa-mi vindec sufletul de cutite infipte amare ce le port in spate.Te iubesc By cosmin