| DenIsa_Deny_1996 a întrebat:

Heii daca bunica mea are buletin din acela vechi cartonat gen carnetel poate sa treaca granita? Am facut o procura ca sa fiu in custodia ei deoarece sa pot trece si eu granita ca sunt minora dar cei de la notar nu i-a spus nimic in leg cu buletinul. mentionez ca are 73 de anii. si are buletin din acela facut pana moare

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Nu, nu poate trece cu buletinul ala, trebuie sa-si faca din ala nou, asa a trebuit si bunica mea sa-si faca din ala nou ca sa vina in Italia, nu te lasa cu din ala vechi.