| GigglesToDay a întrebat:

Heii daca port ochelari de soare la calculator limina nu intra asa tare in ochii nu? deci e bine sai portipuppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
da este bine sa ii porti cum ai zis si ru lumina nu intra asa tare in ochihappy

| MyFirstLove a răspuns:

Si eu port masca de sudura pe ochi cat stau la pc cu becu stins laughing

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Din cate stiu da este bine totusi nu prea mi se pare confortabil

| MacMac3 a răspuns:

Din contra, nu e indicat. Daca ai probleme cu ochii, cel mai bine ar fi sa consulti medicul. happy Take care.