| LauraG3 a întrebat:

Mi-am cumparat ieri ochelari de soare si cand ii port ma ustura ochii. De ce?

4 răspunsuri:
| apokalipse96 a răspuns:

Poate acei ochelari sunt fabricai dintr-un meterial iritant.
Dar du-te si fa-ti si un control la ochi.

| Georgyyyyyyy66 a răspuns:

Fa-ti un control la ochi ca poate ai probleme si cu vedere si nah nu e obisnuita sa porti mereu ochelari de soare si te urstura! Daca ai stat mereu la pc sa stii ca si din cauza aia te pot durea! happy

| Hossam a răspuns:

Depinde si ce lentile UV ai la ei. Mai bine du-te la un oftamolog si o sa-ti recomanda el ce lentile poti purta.

| Adrian_Barabasa_1985 a răspuns:

Logic.
Pentru ca sunt facuti din materiale de proasta calitate.
Sfat : arunca-i.