| pisicutzzza a întrebat:

de 2 zile ma cert mai mereu. cu prietenul meu, și nu știu ce sa-i fac sa ma creadă că-l iubesc. nu știu cum să-i dovedesc asta. îmi puteți da și mie niște ideii. sau ceva poezii de dragoste sa ii le trimit. ~ pe mes ~. sau alte ideii. pentru ai dovedii;; si poezii daca se poate. mulțumesc, și dau funda!

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Nu prin poezii ii demonstrezi ca il iubesti,priveste-l in ochii atunci cand ii vorbesti,fi calda cu el,transmite-i emotiile tale prin mangaieri,fa-l sa simta ce simti si tu,saruta-l usor,sopteste-i la ureche cat de important este pentru tine,dar cel mai important simte aceste lucruri,si daca vezi ca tot nu te crede lasa-l, o relatie se bazeaza pe incredere reciproca, pe sentimente, pe respect, succes

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu îi arăți cuiva că îl iubești ărin vorbe și prin poezii și alte prostii. Ci prin prezența ta!

| PassingBY a răspuns:

''Dragoste cu sila nu se poate'' spunea cineva. Numai că eu cred că tu greşeşti puţin. Nu vreau să te judec, dar nu cred că poeziile scrise de altcineva şi pe care i le dai tu prietenului tău o să-i dovedească lui cât de mult îl iubeşti.

| mara11654 a răspuns:

Buna,eu asi zice sa ii zici : Crezi ca daca nu te iubeam mai eram cu tine? o relatie se bazeaza pe incredere. Observ ca din interes nu stai cu el, deci explica-i ca tu chiar il iubesti, si pune-i acea intrebare.

Bafta!

| pHoNnNe a răspuns:

Poate vrea ceva de la tine... spune`i si tu"Te iubesc, dar nu ma dezbrac sa iti demonstrez" laughing bafta.