| Ankiiiiiii a întrebat:

Heii! De curand am creat o pagina de fb : https://www.facebook.com/......6267684532 si am nevoie de admine. Daca doriti sa deveniti admine trebuie sa indepliniti uramtoarele conditii :
1. Sa fie active
2. Sa contribuie la cresterea paginii ( adica sa aduca like-uri )
3. Sa posteze 10-15 poze pe zi
4. Sa organizeze jocuri si concursuri.
Cam astea sunt. Scrieti pe wall, daca puteti indeplini conditiile si vorbim acolo.
Aaaa, era sa uit. pagina mai are nevoie si de Like-uri.Asa ca va rog sa ma ajutati. :)

1 răspuns:
| Reznov_Taz_1995 a răspuns:

Am citit si cred ca m-as descurca, ma poti contacta pe adresa de skype : DecBalan (4bSen-|-)