| Ingridd22 a întrebat:

Deci. Eu nu mi-am cumparat niciodata haine de pe net si acum as vrea sa-mi iau ceva.Cine si-a mai luat haine online poate sa ma ajute la urmatoarele intrebari:
Stiti cat costa plata pentru transport?
Culorile si marimile sunt corecte?

4 răspunsuri:
| daBăliu a răspuns:

Eu am comandat niste haine de pe net si chiar sunt multumit. Le-am primit repede, iar culorile si marimile erau exact cum am cerut. Daca vrei sa fi sigura ca o sa-ti vina bine marimea poti comanda cu o masura mai mare fata de cat porti.

| daBăliu a răspuns:

Iar pretul transportului ar trebui sa il scrie pe site. Daca nu te descurci, poti contacta pe cineva de la firma respectiva sa ii ceri informatii despre comanda.

| biancapfff a răspuns:

Http://rochiipantofisivintage.blogspot.ro
Haine de cumparat si de nelasat!
postari zilnic, preturi pentru orice buzunar :*

| StanRoxanaCatalina a răspuns:

Transportul costa 3 RON cu plata in avans sau 10 RON cu plata ramburs. Aici este siteul http://haineoriginalereduse.shopmania.biz/