| WhisperInna a întrebat:

Heii deci sunt la liceu si de cateva luni plac un baiat e cu un an mai mare decat mine...si nu cred ca stia de "existenta" mea acum cateva zile o colega a facut rost de numarul lui de telefon si ieri mi-am facut curaj si i-am dat un mesaj la care a raspuns am mai vorbit putin si i-am spus ca sunt in liceu cu el dar nu i-am spus cum ma cheama sau asa ce spuneti daca o sa mai vorbesc cu el sa ii spun cum ma cheama poate nu stiu ma voi imprieteni cu el voi ce ati face in locul meu?

1 răspuns:
| WoNdErFuL99 a răspuns:

Vobeste cu el baga-te in seama...ca poate asa se va idragostii si el de tine smug