| LoveYou96 a întrebat:

Heii :* E ok sa merg la sala de la aproape 14 ani? :3 Stiu ca o sa ziceti ca o sa raman mica la inaltime, dar am 1, 70 m si chiar nu vreau sa fiu mai inalta laughing Funda :*

2 răspunsuri:
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Buna!
Daca faci sala si ridici greutati destul de mari, incetul cu incetul cresterea stopeaza.Cred ca o sa ajungi la 1, 75.
Succes!

| Sonny1994 a răspuns:

Atat timp cat nu faci exercitii care ar putea solicita ceva mai mult coloana nu o sa iti afecteze cresterea in inaltime.