| NixiTrix a întrebat:

Heii! Este vreo reprezentanta Avon pe aici? Daca da, ma poti ajuta? Vreau sa devin si eu reprezentanta, dar am nevoie de cineva sa ma indrume si am inteles ca pentru inceput imi trimite cineva un catalog sau ceva de genu...

1 răspuns:
| Namaparissia a răspuns:

Eu sunt reprezentanta.Da iti va trimite prin posta un catalog iar tu va trebui sa arati catalogul celor care vor produse.Iti notezi pe un carnet pagina si produsul iar cand strangi peste 150 de lei intri pe contul avon pe care trebuie sa ti l faci si voma zi produsele.Fiecare produs are un cod pe care il vei nota cand comanzi